Maatskappy

EEPro GmbH: Wie ons is…

Ons span

EEPro GmbH: Wie ons is…

Josef Eiblmeier - Besigheidsbestuurder

Josef Eiblmeier

Besigheidsbestuurder

Foon. +49 (0) 9954 - 700 193-2
Faks +49 (0) 9954 - 700 193-9
E-Pos: josef.eiblmeier@eepro.de

Martin Günzkofer - Elektriese Beplanning / Perseelbestuur

Martin Günzkofer

Elektriese Beplanning / Perseelbestuur

Foon. +49 (0) 9954 - 700 193-4
Faks +49 (0) 9954 - 700 193-9
E-Pos: martin.guenzkofer@eepro.de

Ralf Boneder - Elektriese Beplanning / Service

Ralf Boneder

Elektriese Beplanning / Service

Tel. +49 (0) 9954 - 700 193-6
Fax +49 (0) 9954 - 700 193-9
E-Mail: ralf.boneder@eepro.de

Andrea Leveknecht - Assistent van die Besigheidsbestuur

Andrea Leveknecht

Assistent van die Besigheidsbestuur
Rekenings

Foon +49 (0) 9954 - 700 193-0
Faks +49 (0) 9954 - 700 193-9
E-Pos: andrea.leveknecht@eepro.de

Clemens Schuhmacher - Eienaar

Clemens Schumacher

Eienaar

Foon: +49 (0) 9954 - 700 193-3
Faks: +49 (0) 9954 - 700 193-9
E-Pos: clemens.schumacher@eepro.de

Kilian Libal - Besigheidsbestuurder

Kilian Libal

Eienaar

Foon +49 (0) 9954 - 700 193-1
Faks +49 (0) 9954 - 700 193-9
E-Pos: kilian.libal@eepro.de

Jimmy Joubert - Projekbestuurder

Jimmy Joubert

Projekbestuurder Suid-Afrika


Mob. +27 83 649 93 65
E-Mail: jimmy.joubert@eepro.co.za

Enige vrae? Tree in kontak met ons!

Adres

EEPro GmbH
Marktplatz 41
94436 Simbach b. Landau
Germany

Kontakpersone

Josef Eiblmeier
(Besigheidsbestuurder)

Foon, faks & e-pos

Tel. +49 9954-700193-0
Faks +49 9954-700193-9
info@eepro.de